Collection: Coffee
-
Award-Winning Guatemalan Coffee Beans | Finca Filadelfia Bourbon & CaturraBEST SELLER


Award-Winning Guatemalan Coffee Beans | Finca Filadelfia Bourbon & Caturra
Tasting notes: Chocolate, Toffee, Red fruits, Almond(13)
Regular price From £14.00 GBPRegular priceSale price From £14.00 GBP£5.60/100g (250g bag)
Subscribe & save: From £12.60/month
-
Rare Guatemalan Natural Coffee Beans | Bourbon Sidra | Finca Santa IreneRARE


Rare Guatemalan Natural Coffee Beans | Bourbon Sidra | Finca Santa Irene
Tasting notes: raspberry, grape, dark chocolate, malic acidity(4)
Regular price From £11.29 GBPRegular priceSale price From £11.29 GBP£22.58/100g (50g bag)
-
Guatemalan Decaf Coffee Beans | Sugarcane Decaf Process | El DecafNEW


Guatemalan Decaf Coffee Beans | Sugarcane Decaf Process | El Decaf
Tasting notes: Caramel, Chocolate, Bright fruits(4)
Regular price From £13.36 GBPRegular priceSale price From £13.36 GBP£5.34/100g (250g bag)
Subscribe & save: From £12.02/month
-
Guatemalan Washed Coffee Beans | Single Origin | Los Cedros de PalmiraLIMITED EDITIONNEW


Guatemalan Washed Coffee Beans | Single Origin | Los Cedros de Palmira
Tasting notes: Silky body, Sweet, Berries, Chocolate, Citric acidity(1)
Regular price From £16.51 GBPRegular priceSale price From £16.51 GBP£6.60/100g (250g bag)
Subscribe & save: From £14.85/month







